Julius Horn - Uhrančivá dívka

Olej na plátně fixováno na kartonu, 66x50 cm. Signováno vlevo dole J. Horn. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

20347. Uhrančivá dívka
Dražba ukončena:30.05.2018 21:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč