Olej na plátně, 26x21 cm. Signováno vlevo dole Jakoby. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 36 cm
o autorovi: 1903 - 1985 Slovenský malíř Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 950 000 Kč.