Július Jakoby - Autoportrét

Olej na plátně, 26x21 cm. Signováno vlevo dole Jakoby. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1903 - 1985
Slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 950 000 Kč.

101317. Autoportrét
Dražba ukončena:27.09.2023 20:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč