Július Jakoby - Čerti

Akvarel, 30x21 cm. Signováno vlevo dole Jakoby 54. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1985
Slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 950 000 Kč.

40930. Čerti
Dražba ukončena:26.02.2020 22:02:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč