Julius Mahainz - Harmonikáři

Olej na plátně, 136x114 cm. Signováno vlevo dole J. Mahainz 1942. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1882-1966
Německý malíř.

Julius Mahainz
43886. Harmonikáři
Dražba ukončena:30.04.2020 19:56:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč