Julius Mařák - Borovice

Heliogravura, 50x38 cm. Signováno vpravo dole Julius Mařák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

56901. Borovice
Dražba ukončena:17.03.2021 21:59:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč