Julius Mařák - Jedle

Heliogravura, 48x37 cm. Signováno vpravo dole v tisku Mařák. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

300405. Jedle
Dražba ukončena:31.08.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.08.2019 20:05:43 118