Akvarel na papíře, 20x28 cm. Signováno vpravo dole J. Mařák. Rám, sklo.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 34 cm
o autorovi: 1832 - 1899
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč