Julius Mařák - Kanci v lese

Heliogravura, 49x37 cm, signováno vpravo dole v tisku Julius Mařák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír v krajích poskvrněn.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

14679. Kanci v lese
Dražba ukončena:29.11.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč