Julius Mařák - Krajina

Heliogravura, 23x17 cm, signováno vpravo dole v desce Julius Mařák, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

12970. Krajina
Dražba ukončena:11.10.2017 20:41:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 100 Kč