Julius Mařák - Lesní interiér

Kombinovaná technika, 22x17 cm. Signováno vpravo dole J. Mařák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

52813. Lesní interiér
Dražba ukončena:25.11.2020 21:07:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč