Julius Mařák - Olevano

Zinkografie, 28x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Julius Mařák. Paspartováno.

Stav: Papír poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

75207. Olevano
Dražba ukončena:13.04.2022 23:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč