Julius Mařák - Pohled do krajiny

Heliogravura, 50x38 cm, signováno vpravo dole Julius Mařák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

11962. Pohled do krajiny
Dražba ukončena:29.06.2017 19:28:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč