Julius Mařák - Potůček (Z Českomoravské vysočiny)

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 33x26 cm. Signováno vlevo dole J. Mařák. Rám, pasprta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1832 - 1899
Narozen v Litomyšli. Studoval gymnázium a učil se malovat u malíře Antonína Dvořáka. Studoval na pražské Akademii u prof. M. Haushofera, poté soukromě v Mnichově u profesorů Rottmanna a Schleicha. Roku 1882 dostal zakázku na výzdobu Národního divadla a v roce 1887 získal místo profesora na pražské Akademii v ateliéru krajinomalby. Krajinářskou školu vedl dvanáct let, vychoval mnoho významných českých krajinářů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

vydraženo
28604. Potůček (Z Českomoravské vysočiny)
Dražba ukončena:14.03.2019 21:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč limit (14.03.2019 21:15:47) 2704
5 000 Kč limit (14.03.2019 21:15:46) 4867
4 800 Kč limit (14.03.2019 20:42:02) 4867
4 700 Kč 14.03.2019 20:42:03 318
4 600 Kč limit (14.03.2019 20:41:53) 4867
4 500 Kč 14.03.2019 20:41:54 318
4 400 Kč limit (14.03.2019 20:19:37) 4867
4 300 Kč limit (14.03.2019 20:19:36) 645
3 800 Kč limit (14.03.2019 20:18:52) 645
3 700 Kč 14.03.2019 20:18:53 4867
3 600 Kč limit (14.03.2019 16:56:49) 645
3 500 Kč limit (14.03.2019 16:56:48) 2812
3 000 Kč limit (14.03.2019 16:56:02) 645
2 900 Kč limit (14.03.2019 16:56:01) 2812
2 700 Kč limit (14.03.2019 14:59:47) 645
2 600 Kč limit (14.03.2019 14:59:46) 318
1 800 Kč limit (13.03.2019 23:57:25) 318
1 700 Kč 12.03.2019 9:36:18 1556
1 600 Kč limit (11.03.2019 0:10:32) 2812
1 600 Kč 11.03.2019 0:10:33 318
1 500 Kč limit (07.03.2019 21:29:58) 2812
1 400 Kč 04.03.2019 14:50:47 831
1 300 Kč 03.03.2019 12:39:25 4220
1 200 Kč 02.03.2019 17:47:02 688
1 100 Kč 01.03.2019 10:15:02 4220
1 000 Kč 28.02.2019 21:41:32 4983
900 Kč 27.02.2019 16:40:57 457
800 Kč 26.02.2019 21:57:02 3211
700 Kč 22.02.2019 17:56:32 909