Julius Mařák - Studie krajiny

Kresba, 14x22 cm, signováno vpravo dole J. Mařák, pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

16123. Studie krajiny
Dražba ukončena:14.02.2018 21:34:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč