Julius Pelikán - Král Ječmínek

Patinovaná keramika, výška 26 cm. Značeno Pelikán.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887-1969
Narodil se v Novém Veselí u Žďáru nad Sázavou. Studoval AVU v Praze u prof. Myslbeka a Štursy. Studijní cestu podnikl do Itálie. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a tvorbě medailí. Je autorem desítek pomníků a sochařské výzdoby architektury.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

49973. Král Ječmínek
Dražba ukončena:07.10.2020 22:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (07.10.2020 19:31:39) 7300