Julius Pfeifer a synové Rumburk - Závěsný koberec s velkým státním znakem

Nejdelší strana: 190 cm

Rozměr: 190x130 cm, značeno v nár. správě Julius Pfeifer a synové Rumburk.

Pozn.: Velmi dobrý stav

o autorovi: 1864 – 1934
Rakouský a český podnikatel německé národnosti, majitel továrny na koberce, pokrývky a vlněné zboží, ke konci 19. stol. poslancem Říšské rady, v letech 1903 – 1909 okresní starosta.

112804. Závěsný koberec s velkým státním znakem
Dražba ukončena:27.03.2024 21:03:09
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč