Nejdelší strana: 190 cm
Rozměr: 190x130 cm, značeno v nár. správě Julius Pfeifer a synové Rumburk.
Pozn.: Velmi dobrý stav
o autorovi: 1864 – 1934
Rakouský a český podnikatel německé národnosti, majitel továrny na koberce, pokrývky a vlněné zboží, ke konci 19. stol. poslancem Říšské rady, v letech 1903 – 1909 okresní starosta.