Olej na plátně, 66x68 cm. Signováno vpravo dole J. Považan. Olištováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1926 - 2011 Slovenský malíř.