Július Považan - Októbrové ráno

Olej na lepence, 48x68 cm, signováno vpravo dole J. Považan, rám.

o autorovi: 1926 - 2011
Slovenský malíř.

13686. Októbrové ráno
Dražba ukončena:26.10.2017 18:04:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč