Július Považan - Zima na vesnici

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Julo Považan. Olištováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1926 - 2011
Slovenský malíř.

33764. Zima na vesnici
Dražba ukončena:26.06.2019 20:14:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč