Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Julo Považan. Olištováno. Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..
o autorovi: 1926 - 2011 Slovenský malíř.