Julius Schmid - Hlava ženy

Olej na dřevě, 37x27 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu inventární číslo galerie Liberec a potvrzení o vyřazení tohoto díla ze sbírek.

8950. Hlava ženy
Dražba ukončena:30.03.2017 20:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč