Juro Blahovec - Černovláska

Nejdelší strana: 20 cm

Olej na sololitu, 9x14 cm. Signováno vpravo dole Jura 2023. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

111548. Černovláska
Dražba ukončena:29.02.2024 21:01:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč