Juro Blahovec - Na suchu

Olej na sololitu, 16x22 cm, Signováno vpravo dole JURO 2024. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

114389. Na suchu
Dražba ukončena:25.04.2024 22:55:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč