Juro Blahovec - Snění

Nejdelší strana: 44 cm

Olej na sololitu, 27x22 cm, Signováno vpravo dole JURO 2012. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

114247. Snění
Dražba ukončena:25.04.2024 20:26:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč