K. Buchholz - Jarní nálada

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vlevo dole K. Buchholz. Rámováno.

58418. Jarní nálada
Dražba ukončena:28.04.2021 20:41:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč