K. Engel - Osvobození zajatkyně

Olej na kartonu, 85x71 cm. Signováno vpravo dole K. Engel 1920. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

K. Engel
52973. Osvobození zajatkyně
Dražba ukončena:26.11.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč