Karel Gabriel - Zasněžená periferie

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole K. Gabriel 40, rám, zaskleno.

1891, Turnov - 1963, Praha
Absolvoval Ukrajinskou akademii v Praze. Zabýval se především pražskými motivy. V roce 1944 mu byla udělena Purkyňova cena za olej Vltava na podzim.

3869. Zasněžená periferie
Dražba ukončena:28.01.2016 21:31:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč