K. K. Farský - Podzim

Olej na kartonu, 48x70 cm, signováno vpravo dole K. Farský, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Signatura částečně skryta pod rámem.

17177. Podzim
Dražba ukončena:28.03.2018 19:05:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč