K. K. Farský - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 48x70 cm, signováno vpravo dole K. Farský, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Signatura částečně skryta pod rámem.

12068. Podzimní krajina
Dražba ukončena:29.06.2017 21:15:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč