K. K. Farský - Řeka v krajině

Olej na kartonu, 30x39 cm. Signováno vpravo dole K. K. Farský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

78761. Řeka v krajině
Dražba ukončena:05.06.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč