K. K. Farský - Žně na Vysočině

Olej na kartonu, 31x40 cm, signováno vpravo dole K. K. Farský, rám, plexisklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

7187. Žně na Vysočině
Dražba ukončena:26.01.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč