K. Tobisch, Lellis, Skřivánek, F. Poledne, B. Ullrych, Novák a další - Konvolut 22 kreseb 17. - 20. stol.

Kresby, od 41x59 cm do 8x6 cm. 14x volný list, 3x pasparta, 5x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

K. Tobisch, Lellis, Skřivánek, F. Poledne, B. Ullrych, Novák a další
57041. Konvolut 22 kreseb 17. - 20. stol.
Dražba ukončena:18.03.2021 21:15:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč