Kafka - Kompozice

Olej na plátně, 38x60 cm, signováno vpravo dole.

1390. Kompozice
Dražba ukončena:24.09.2014 21:08:25
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč