Kafka - Kompozice

Kombinovaná technika, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

45196. Kompozice
Dražba ukončena:27.05.2020 21:25:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč