Kafka - Kompozice

Kombinovaná technika, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

57179. Kompozice
Dražba ukončena:31.03.2021 19:47:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč