Kafka - Odpočívající dívka v lese

Olej na kartonu, 40x44 cm. Signováno vpravo dole Kafka 1911. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

113154. Odpočívající dívka v lese
Dražba ukončena:17.03.2024 20:36:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč