Tisk + akvarel, 18x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: V horní a spodní části mimo kresbu opravy na papíře.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

Dražba ukončena:19.09.2018 22:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč