Kája Saudek - Kamion At go

Kresba, 33x48 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn: Papír dole uprostřed poškozen. Vytvořeno pro televizní pořad s dopravní tématikou.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

44572. Kamion At go
Dražba ukončena:14.05.2020 19:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč