Kája Saudek - Kolo na zastávce tramvaje

Kombinovaná technika - kresba, 31x44 cm. Nesignováno. Volný list.

pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

48799. Kolo na zastávce tramvaje
Dražba ukončena:17.09.2020 22:39:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč