Kája Saudek - Moto Guzzi

12 vyobrazení 30x44 cm, celkový rozměr: 63x44 cm, signováno v tisku Saudek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

13997. Moto Guzzi
Dražba ukončena:15.11.2017 19:08:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč