Kája Saudek - Režie: Rudolf Růžička

Kombinovaná technika, 28x39 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Návrhy pro československou televizi. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

37299. Režie: Rudolf Růžička
Dražba ukončena:13.11.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč