Kája Saudek - Sfinga

Tisk na plechu, 47x36 cm. Signováno v tisku Saudek.

Pozn.: Mírně poškozeno. Vzácný exemplář pocházející ze sbírky blízkého přítele Káji Saudka.

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

25727. Sfinga
Dražba ukončena:12.12.2018 20:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč