Kája Saudek - Sfinga

Tisk na plechu, 46x36 cm. Signováno v tisku Saudek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

77257. Sfinga
Dražba ukončena:25.05.2022 22:14:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč