Kája Saudek - Těžcí zločinci - Lehké holky

Litografie 40/100, 17x12 cm. Signováno vpravo dole v tisku Saudek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

vydraženo certifikát
115398. Těžcí zločinci - Lehké holky
Dražba ukončena:05.05.2024 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč