Kája Saudek - Videopůjčovna "Excess Club" Kaiser Mimoň

Litografie, 11x9 cm. Signováno dole uprostřed propiskou Saudek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1935 - 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč

111615. Videopůjčovna "Excess Club" Kaiser Mimoň
Dražba ukončena:29.02.2024 22:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč