Kamil Lhoták - 4x PF

Litografie, cca. 11x15 cm, 3x signováno v tisku Kamil Lhoták, 1x signováno tužkou, volné listy.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

16219. 4x PF
Dražba ukončena:15.02.2018 19:26:20
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 500 Kč