Kamil Lhoták - A- stan, B- pahorek, C- koule

Litografie a akvarel, 10x11 cm. 84/200. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 72. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Kolorováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

35206. A- stan, B- pahorek, C- koule
Dražba ukončena:25.09.2019 21:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč