Kamil Lhoták - Alcyon cycles

Litografie 114/180, 23x15 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1973. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

47007. Alcyon cycles
Dražba ukončena:15.07.2020 21:35:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč