Kamil Lhoták - napodobitel

47213. Auto a pyramida

popis: Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně Lhoták. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.07.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč