Kamil Lhoták - napodobitel - Auto a pyramida

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně Lhoták. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Kamil Lhoták - napodobitel
47213. Auto a pyramida
Dražba ukončena:29.07.2020 19:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:70 000 Kč