Kamil Lhoták - Balón v krajině

Serigrafie, 15x10 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kamil Lhoták 82. Signováno vlevo dole tužkou K. Lhoták 82. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

37429. Balón v krajině
Dražba ukončena:14.11.2019 20:10:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč