Kamil Lhoták - Balony před vzlétnutím

Litografie, 23x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

69438. Balony před vzlétnutím
Dražba ukončena:08.12.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč